ALP DİSİPLİNİ 1. KADEME ANTRENÖR KURS DUYURUSU

Federasyon Başkanlığımızca Alp Disiplini 1.Kademe Yardımcı Antrenör Kursu ve Bütünleme Kastamonu/Ilgaz’da 31 Mart-05 Nisan 2023 tarihlerinde düzenlenecektir.

Kursların başvuru tarihleri 21-27 Mart 2023’tür.

Başvurusayısı 75 kişi olup kontenjan sayısı 50 kişi ile sınırlandırılacaktır.
Başvurular alttaki adımlarla yapılacaktır:
E-devlet arama butonundan Spor Bilgi Sistemi —> Spor Elemanı —> Kurs Başvuru adımları izlenerek federasyon ve kendinize uygun kademe seçimlerini yaparak kursa kaydınızı yapabilirsiniz. Kayıt yaparken iletişim bilgilerinizin ve mail adresinizin doğru olduğundan emin olunuz. Kayıt yaptıktan sonra federasyon tarafından verilecek onay neticesinde tarafınıza referans numarası mail ile gönderilecektir. Referans numarası geldikten sonra ödemelerinizi şu şekilde yapabilirsiniz:
Garanti Bankası şubelerinden veya Garanti Bankası internet bankacılığından Fatura Ödemesi > Abone No İle Ödeme > Kurum Seçiminden = Spor Federasyonları Ödemeleri seçilerek, kursiyere ait TC Kimlik Numarası girildiğinde belirtilen Referans Numarasına yapılacaktır. Ödeme yapıldığında sistem üzerinden federasyon tarafından kaydınız onaylanacaktır.
Iban numarasına havale veya EFT ile yapılan ödemeler kesinlikle kabul edilememektedir. Spor Eğitimi Daire Başkanlığı tarafından açılan Temel Eğitim Kursu’na katılıp başarılı olamayanlar bu kurslara başvuru yapamazlar. İstenen bilgi ve belgelerin eksiksiz olarak sisteme girilmesi gerekmektedir. Aksi
takdirde başvurunuz onaylanmayacaktır. Tüm kursiyerlerin kursa gelirken 2 adet vesikalık fotoğraf getirmesi zorunludur.

Kursiyerlerde aranacak şartlar Federasyonumuzun Antrenör Eğitim Talimatında belirtilmiştir. Şartları sağlamayan kursiyerlerin Ön Başvuruları iptal edilecektir.

Kursun başlangıç tarihinde kar yetersizliği olması durumunda kurs yer değişikliği ya da kurs İptali yapılabilir.

BESYO/ SBF mezunlarının başvuru şekilleri:

BESYO/SBF’den mezun olan herkes mezuniyet tarihine bakılmaksızın 1. Kademe uygulama kursuna direkt başvuru yapıp katılabilir.

Kurs Ücretleri:

1.Kademe: 3000 TL

Milli sporcular için de aynı ücretler geçerlidir.

Bütünleme: 1000 TL

Kursiyerler kendi ekipmanlarını (kayak, baton vs.) kendileri getireceklerdir.
Kursiyerlerin uygulama eğitimi sırasında kask takması zorunludur.
Bütünleme başvuruları Spor Bilgi Sistemi üzerinden yapılacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir