KAYAKLI KOŞU,ALP DİSİPLİNİ ANTREÖRLÜK KURS DUYURUSU

Federasyonumuz 2024 yılı eğitim programında yer alan Kayaklı Koşu 4. Kademe Antrenörlük Kursu 08 -12 Temmuz, Alp Disiplini 4. ve 5. Kademe  antrenörlük kursları     08-10 Temmuz 2024 tarihlerinde Bolu / Gerede Arkut Sporcu Eğitim Merkezinde düzenlenecektir.

Kursların Ön Başvuru tarihleri 28 Haziran -05 Temmuz 2024 olup başvurular alttaki adımlarla yapılacaktır:
E-devlet arama butonundan Spor Bilgi Sistemi —> Spor Elemanı —> Kurs Başvuru adımları izlenerek federasyon ve kendinize uygun kademe seçimlerini yaparak kursa kaydınızı yapabilirsiniz. Kayıt yaptıktan sonra federasyon tarafından verilecek onay neticesinde tarafınıza referans numarası mail ile gönderilecektir.
Spor Bilgi Sistemi’ndeki kişisel bilgiler güncellenerek (fotoğraf, iletişim bilgileri vb.) istenilen belgelerin eksiksiz olarak sisteme yüklenmesi gerekmektedir. Aksi takdirde başvurunuz onaylanmayacaktır.
Spor Eğitimi Daire Başkanlığı tarafından açılan Temel Eğitim Kursu’na katılıp başarılı olamayanlar başvuru yapamazlar. Referans numarası geldikten sonra ödemelerinizi şu şekilde yapabilirsiniz: Türkiye Ekonomi Bankası bankamatiklerinden, gişelerinden veya internet şubesinden (Ödemeler — Fatura — Fatura/Abone no ile ödeme — Kurum arama bölümü — Spor Federasyonları Ödemeleri seçenekleri izlenerek) yapılacaktır.
Iban numarasına havale veya EFT ile yapılan ödemeler kesinlikle kabul edilememektedir.
Öneli not :Başvuru yapmış adaylarımızın referans kodu ve onay işlemleri gerekli incelemeler yapıldıktan sonra şartları tutanlara gönderilecektir.
Federasyonumuzun Antrenör Eğitim Talimatında Kursiyerlerde aranacak şartlar belirtilmiştir.
Antrenör eğitim talimatının 7.maddesinde yer alan en az 22 yaşını bitirmiş olma şartını taşıyan kursiyerlerimiz başvuru yapabilecektir. 22 yaşını doldurmamış adayların (denklik dahil) başvuruları kabul edilmeyecektir.

Kayaklı Koşu 4. Kademe  başvuru ücreti 7.000 TL
Alp Disiplini 4. ve 5. Kademe başvuru ücreti 7.000 TL.                                             

Bütünleme Başvuru ücreti: 2250 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir