Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Ali Oto, Gerede’de Kayaklı Koşu Olimpik havuz ve FIS takımı belirleme kampını ziyaret etti. 8-16 Haziran 2023 tarihlerinde yapılacak olan kampta sporcular ile sohbet ederek başarılar dileyen Ali Oto’ya , Federasyon Başkanvekili Haydar Çetinkaya, Genel Sekreter Ali Baysal, Sportif Direktör Harun Akyol ve FIS delegesi Özkan Koyuncu eşlik etti.
MİLLİ SPORCULARA MORAL ZİYARETİ
![](https://tkf.org.tr/wp-content/uploads/2023/06/Haber-09-06-2023-01-735x400.jpeg)