Türkiye Kayak Federasyonu 2022-2023 faaliyet programında yer alan Alp Disiplini U18 ve Büyükler 1. Ayak müsabakaları Erzurum’da tamamlandı. Türkiye geneli 20 ilden toplam 114 sporcunun katılımı ile Erzurum Palandöken Kayak Merkezinde 2 gün süren müsabakalar sonrasında dereceye giren sporculara madalyaları Federasyon Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Yıkıcı ve katılımcılar tarafından verildi. Ayrıca Kayak Camiası 6 Şubat tarihinde tüm Türkiye’yi yasa boğan asrın felaketi için hazırlanan “Türkiye tek yürek gönlümüz sizinle” pankartı ile depremzedelere destek verdi.
![](https://tkf.org.tr/wp-content/uploads/2023/03/WhatsApp-Image-2023-03-03-at-13.38.43-1100x495.jpeg)