Gizlilik Politikası

Türkiye Kayak Federasyonu kendisine ait bilgilerin doğru olduğuna dair sorumluluk taşımaktadır. Ayrıca güvenilir olduğuna inandığı kaynaklardan topladığı bilgileri de paylaşmaktadır. Ancak bu bilgilerin gerçeklik ve eksiksizliğini garanti etmez. Sunulanlar bir araya getirilen genel bilgiye dayanır ve bildirimsiz değişikliğe tabidir.

Türkiye Kayak Federasyonu, internet sitesini ziyaret edenlerin kişisel bilgilerine ve özel hayatına saygı gösterir. Bizlerle paylaştığınız, kişisel bilgileriniz ve verdiğiniz her türlü bilgi öncelikle tarafımızdan istediklerinizi yanıtlamak için ve sonra da federasyon olarak size daha iyi hizmet verebilmek için kullanılacaktır. Paylaştığınız ve tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz Türkiye Kayak Federasyonu tarafından korunur ve korunmaya devam eder.  İsteklerinizi yerine getirmek, sorularınızı yanıtlamak için elimizden geldiğince, güvenlik konuları ve mali düzenlemelerle ilgili bazı yasalar izin verdiğince çaba harcayacağız.

Kişisel bilgilerinizi paylaşmaksızın internet sitemizi dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilirsiniz. Tüm sporcu, kullanıcı ve bilgilenmek isteyenler, başka kaynaklara başvurma/araştırma yapma gereksinimi duymadan internet sitemizdeki içerikten Türkiye Kayak Federasyonu, etkinlikler, kamplar ve yarışlar hakkında bilgilenebilirler.

İnternet sitemizden,  Türkiye Kayak Federasyonu tarafından yayınlanmayan diğer internet sitelerine bağlantılar verilebilir. Bu bağlantılardan herhangi birini ziyaret ederseniz, o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını dikkate almalısınız. Diğer internet sitelerinin benzeri politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtiriz.